אודות
"רב-מגן שליטה ובקרה" הינה מערכת בטחונית, אשר פותחה על מנת לסייע לרבש"צי היישובים הנמצאים בגבול מדינת ישראל בבקרה ופיקוח על פיזור אוכלוסיית יישוביהם בשגרה בכלל ובזמני הקיצון בפרט. המערכת ככלי לתפעול הינה ידידותית למשתמש וכוללת פונקציות רבות בעלות מאפיינים שונים.

כפי שהוזכר לעיל זמני הקיצון בקרב אוכלוסיות יישובי העורף הינם חלק בלתי נפרד מהשגרה הסיזיפית והבלתי פוסקת, ותפעולם בזמן אמת על הצד הטוב ביותר הינו משימה לא פשוטה.
לפי כך נוצר צורך לתת מענה בסיוע תפעול זמני הקיצון בצורה הטובה ביותר. הפתרון לצורך זה ניתן ע"י פיתוח יכולת במערכת שנקראת מפת יישוב אינטרקטיבית, והכוונה לתמונת אוויר ממוחשבת של הישוב. מפה זו אשר מספקת אספקט כולל ורחב על היישוב ואפשרות לסימון פוליגוני של אובייקטים במפה, בשילוב יכולתו המקצועית של הרבש"צ, מאפשרת לתפעל אירועי קיצון באפקטיביות רבה יותר ולחסוך זמן יקר ואף אובדן חיי אדם.

כמו כן, למערכת קיימות אפשרויות של הצגת נתונים שונות אשר באות למיין ולהציג למשתמש את נתוני האוכלוסייה על פי קריטריונים שונים, בעלי תפקידים שונים בהצגה, ובכך לסייע לו לפקח על היישוב ולשלוף את המידע הרלוונטי לו במהירות בכל עת.
לתמיכה ויצירת קשר
"רב-מגן שליטה ובקרה"
אחד העם 10
אשקלון
טלפונים
אפיק כהן(מנהל הפרוייקט):
054-4563401
דוא"ל
info@asguard.org.il
קישורים שימושיים